HİZMETLERİMİZ

Konağımızda birbirinden farklı 13 oda olup odalarımızın tümünde banyo,wc, saç kurutma makinesi,tv,Wİ-Fİ(kablosuz internet), minibar,24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma sistemi standart olarak yer almaktadır. Konağımızda konaklama oda-kahvaltı (ok) veya akşam yemeği ilavesi ile yarım pansiyon(yp) şeklindedir.ayrıca oda servisi hizmeti de verilmektedir.

Otelimiz zemin kat,artı 3 kattan oluşur. Sinan bey konağı giriş katında Osmanlı mimarisini günümüze taşıyan haremlik-selamlık bölümü bulunmaktadır. İkinci katlar aile yaşamının ortak alanı. Üçüncü kat evin konuklarını ağırladığı cihannüması olan mekan olarak tasarlanmıştır. Zemin kat (bahçe katı) misafirleri ağırlamak için tasarlanmış olan yatak odasıdır.

Misafirlerimize 13 oda ve 32 yatak kapasitesiyle konaklama imkanı , yöresel ev yemekleri, ızgara ve meze çeşitleri ile cihannümasında büyülü bir ortamda vakit geçirebileceği otantik bir mekanda yüzünü tarihi kale ve saat kulesine çevirmiş bir konakta dinlenme imkanı sunuyoruz.

Huzur içinde ıhlamur ağacı gölgesinde yapılan kahvaltı , öğlen yemeği ve çiçek kokuları içinde servis edilen sıcak-soğuk içecekler ve onlara eşlik eden masadaki yiyecekler